Autopůjčovny jsou v kurzu

Z automobilů se stává spotřební zboží rychleji, než by se dalo čekat. Není to tak dávno, kdy byla značka vozu vizitkou svého majitele. Je pravda, že značek nebylo tolik a každá automobilka měl jen pár modelů. V tu dobu byly tyto modely a značky všeobecně známé a majitelé lepších vozů si své ego pomocí těchto automobilů značně zvyšovali. Mercedes byl král značek a ten kdo měl Škodovku, byl nula.

Časy se mění a značek je jako máku a stejně je tomu s modely jednotlivých značek. Málokdo už se v tom vyzná, takže se v hospodě už těžko může chlubit tím, že má konkrétní model od konkrétní značky. Nikdo nebude vědět, jak to vypadá. Stejný směr nabraly i mobilní telefony. Nikdo se v tom už nevyzná a chlubit se novým mobilem už není to, co to bývalo dříve.

Tato situace nahrává autopůjčovnám, jelikož auto v dnešní době slouží už jen ke svezení a ne ke chlubení. A držet si v dnešní době osobní automobil je drahý špás. Pokud s ním nejezdíme dennodenně, je výhodnější si auto vypůjčit v autopůjčovně. Pojistky totiž letí strmě nahoru a není výjimkou, že platíme desetitisíce za roční povinné a havarijní pojištění. Další ztráty, které vlastnění automobilu přináší, jsou ve formě amortizace. Auto ztrácí na hodnotě přibližně 3000 Kč měsíčně a to už jsou ročně velké peníze.

Oproti tomu autopůjčovna Praha bere všechny tyto ztráty na sebe. A jelikož se o auto v půjčovně aut „dělíte s více lidmi, i tyto náklady se vám rapidně snižují. Auto si prostě půjčíte, jen když potřebujete jezdit. A to se vyplatí. Autopůjčovna Automoc má totiž otevřeno každý den včetně víkendů a svátků od 7:00 do 19:00 hodin, to znamená, že vás nikdy nenechá na holičkách.

Ceny v této autopůjčovně jsou opravdu lidové, a pokud nechcete objet zeměkouli, tak se v pohodě dostanete na cenu cca 500 Kč za den pronájmu. Vybrat si můžete z většiny modelů značky Škoda. Pokud máte děti a potřebujete autosedačky nebo pod-sedáky, není problém. K dispozici je také navigace či nosiče kol.   

25 dubna, 2020