půjčovna aut

Pneuservis Praha 2

Nejlevněji v Praze

vyvažovačkaNaše autopůjčovna vám nabízí služby pneuservisu za velice výhodné ceny. V průběhu celého roku potřebujeme občas přezout a vyvážit kola na našich vozidlech autopůjčovny. Z tohoto důvodu jsme vybaveni přezouvačkou a vyvažovačkou kol. Jelikož se jedná a docela nákladnou investici, rozhodli jsme se její návratnost trochu urychlit. A na tomto rozhodnutí můžete vydělat i vy. Cenu za přezutí máme tak nízkou, že zaručeně v Praze nic podobného nenajdete. Můžeme si to dovolit, protože nás tento obor neživí, pouze je doplněkem našeho podnikání.

Ceník pneuservisu

Ceník komplet auto
4 sundaná kola (demontáž z ráfku + montáž na ráfek + vyvážení) (rozměr ráfku 13-16) ocelový ráfek
400 Kč (13-15 palců)
460 Kč (16 palců)
alu ráfek
500Kč (13-15 palců)
560 Kč (16 palců)
4 kola na autě (demontáž z ráfku + montáž na ráfek + vyvážení + demontáž a montáž na auto) (rozměr ráfku 13-16) ocelový ráfek
500 Kč (13-15 palců)
560 Kč (16 palců)
alu ráfek
600Kč (13-15 palců)
660 Kč (16 palců)
1 kolo (demontáž z ráfku + montáž na ráfek + vyvážení pneumatiky) (rozměr ráfku 13-16) 130 Kč (ocelový ráfek) / 140Kč (alu ráfek)
Ceník samostatných prací
Sundání + nandání kola na auto (1ks) 60 Kč
Vyvážení kola (1ks) 50 Kč (ocelový ráfek) / 60 Kč (alu ráfek)
Demontáž z ráfku + montáž pneu na ráfek (1ks) 60 Kč (ocelový ráfek) / 80 Kč (alu ráfek)
Likvidace staré pneu (1ks) 35 Kč

Pneuservis v sobotu i v neděli

Pokud nemáte přes týden čas, jelikož jste pracovně vytížení, není problém vaše auto přezou i o víkendu. Naše autopůjčovna má totiž otvírací dobu od pondělí do neděle od 7:00 do 20:00. Takovou otvíračku mají už jen restaurace :-). Na přezutí se musíte předem objednat na telefonním čísle 605 043 834, většinou je volný termín tentýž den nebo i okamžitě. Pokud máte v pneumatice hřebík, tak i takovou opravu zvládneme na počkání. Uchází-li vám ventilek, můžeme vám ho vyměnit za nový. S přezouváním pneumatik není radno otálet, protože od prvního listopadu jsou zimní pneumatiky povinné a pokud způsobíte dopravní nehodu můžete dostat trestné body a navrch pokutu za dopravní přestupek.

Nepřezouváme některé druhy

přezouvačkaJelikož naše vybavení není určené pro speciální druhy pneumatik, některé z nich nedokážeme na našem zařízení přezout. Jedná se o pneumatiky Run Flat, které mají vyztužené bočnice a jsou určeny k dojetí, i když máte defekt. Dále o nízko profilové pneumatiky a kola bez středového otvoru. Současně není možné u nás přezout velké pneu od 17 palců výše. S těmito pneumatikami musíte navštívit klasický pneuservis, kde vám rádi tuto službu provedou. My se zabýváme nejrozšířenějšími ráfky o rozměrech 13 až 16 palců, jak ocelými tak i alu.